| cristinutza2011 a întrebat:

Cum poti sati creezi singur hainele?

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Poti sa iei de pe site-ul:Http://www.eurocor.ro/Cursuri_Creatie_Vestimentara.htm
sau poti doar sa ti le personalizezi, facandu-ti astfel uh hainele:
-ex: iei un tricou simplu, fara nici o culoare, si cosi pe el niste panglici colorate, cosi la gat un sir mare de margele insirate pe o ata sa dpua(sa fie mai stabil). poti sa decuoezi diferite desene de pe alte haine care nu mai l porti, ti-au ramas mici sau sunt doar niste prosopuri ceva, si le lipesti pe material.
succes :*

2 răspunsuri:
| SteFaNiaPiZzy a răspuns:

Trebuie sa fii mai mare. Iti iei acul si ii pui ata. Daca e faci rost de materiale, la cosi diferite figuri si apoi unesti textilele cu razboiul daca ai sau le cosi.