| Ana_1222 a întrebat:

Cum poti scapa de o burta mica dar inestetica in 3 saptamani?

3 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu exista burta mare sau mica, exista doar indolenti si comoditate. poti scapa prin mult sex, si nu glumesc.

| ganton a răspuns:

In 3 zile nu vrei?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E in 3 saptamani burta mica si inestetica?:-s Sper ca nu. Alergare si abdomene pana nu mai poti. Prima zi faci minim de 5 ori cate 20 sau 30, apoi faci cate 50. Primele 3 zile ridici treptat numarul ca sa eviti febra musculara. Sau te inscrii la un curs taebo unde te invata cineva cum sa faci mai eficient.