| Dweea a întrebat:

Cum putem confectiona accesorii? idei? imagini? ceva? atept raspunsuri. cel mai bun raspuns primeste funda!:X

Răspuns Câştigător
| ChiyoTheo a răspuns:

Intra pe YouTube si scrie "bratarile prieteniei", apoi poti sa iti alegi orice mode. E foarte simplu happy

3 răspunsuri:
| hey97 a răspuns:

Intra aici sunt Cateva idei super:http://www.breslo.ro/Category/bijuterii_17 sau mnual FUNDA:):x

| Dweea explică:

multumesc pentru. site-uri dar as vrea mai mult pasii pe care trebuie sa ii parcurg pentru. aceste accesorii ..sunt foarte dragute bratarile din ata si as vrea sa vad cum se fac

| ChiyoTheo a răspuns (pentru Dweea):

Intra pe YouTube si scrie "bratarile prieteniei", apoi poti sa iti alegi orice mode. E foarte simplu happy