| Ioana95mariamagdalena a întrebat:

Cum putem scapa de "paranteze"? Exista exercitii sau alte modalitati fara a apela la operatie?

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Vaiii de ai stii cat m-a chinuit pe mine gandul asta. Ca am paranteze si ce ma fac ca nu pot sa port nici fusta, nici pantaloni scurti, de colanti sau blugi skinny nu mai zic. laughing M-a chinuit gandu asta ceva ani buni. Dar intr-un final m-am obisnuit si am inceput sa vad partea aia buna. Ca multe ar vrea sa fie ca mine laughing deci... Si acum ma mai apuca cateodata cand nu imi place cum imi vine ceva dar trece. Invata sa te iubesti asa cum esti. Cautati si calitatile nu doar defectele.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sport.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică de mersul crăcănat denumit si picioare in paranteze

| Yasemyn a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu, doar operatie.happy Nu am auzit pana acum de exercitii pentru a scapa de paranteze happy
Dar crede-ma sunt unii baieti care vad lucrul acesta ceva sexy la o fata happy Nu trebuie sa te afecteze acele "paranteze" fiecare fata are "acel ceva" al ei ...Fii sigura pe tine si increzatoare... Esti frumoasa si nu te mai gandi la vorbele celor din jur!

Bafta :*

| Ioana95mariamagdalena explică (pentru Yasemyn):

Nu inteleg cum altor baieti lear place lucrul asta, dar am mai auzit oricum. Multumesc! :-)