| stefanyparis a întrebat:

Cum sa am o piele asa? Rihanna are o piele tonifiata si nu stiu parca mai lucioasa, neteda... ce produse sa folosesc sa am o piele asemenea? Dar alimente?

http://www.skincareto.com/wp-content/uploads/2012/08/Rih anna.jpg

http://www.google.com/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| SORi16 a răspuns:

Buna da- te cu ulei pe piele. Exfoliaza-ti fata si corpul cu tot felul de masti: zalt de cafea, ulei de masline, zahar si lamaie. Da-te pe tot corpul stai 10 minute si faci un dus.O sa ai pielea lucioasa si bine tonifiata daca faci asta mai mult timpt.Sa-ti exfoliezi pielea doar o data pe saptamana

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Are pielea lucioasa pentru ca isi da cu ulei de corp si alte produse.Are o armata de oameni care se ocupa de ea cand iese in public, sa stii ca nu e mereu asa cum crezi tu, si vedetele au defecte si nu sunt deloc perfecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema : photoshop.
Alimentatie : Multe legume si fructe, carne foarte slaba si mancata rar, fara : mezeluri, carne de porc, multa sare, sucuri care nu sunt naturale, dulciuri, prajeli.

| FreakyChucky a răspuns:

Aproape toate pozele de pe net cu vedete sunt photoshopate, nu-i nimic real. daca te dai cu lotiuni de corp/uleiuri/creme si iti faci rapid o poza si tie o sa iti luceasca.