| alexandramunteanu2001 a întrebat:

Cum sa am parul cret la scoala si cum sa ma imbrac fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Nu folosi placi de par pentru ca til arzi eu mi-am pus odata parul pe ziar si mi-a stat foarte bine... Dupa ce te speli pe cap iei o foaie de ziar si o faci ca o bagheta si invarti parul pe ea repeti procedeul de mai multe ori dar sa nu fie foarte gros parul cand il invarti pe ziar...E mai greu sa dormi cu ele in par dar o sa iti stea super bine iti garantez

Trebiue sa te imbraci normal asa cum ai facut-o si pana acum

Baftaa!
Funda?

5 răspunsuri:
| elenasofia a răspuns:

Pai ai putea folosi un ondulator sau dupa ce faci dus sa iti impletesti parul codite!big grin
SI IN ceea ce priveste imbracamintea poti sa te imbraci cu ceva care sa te reprezinte pe tine.happy si bineinteles ceea ce iti place.
bafta :*
funda?batting eyelashes

| elenasofia a răspuns:

Deci alexandra cine primeste funda? big grinbatting eyelashes

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Pt a avea parul cret impleteste-te in multe codite....si ai putea sa porti blugi(albastri negri)sau jeansi colorati(DACA AVETI VOIE)