| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa am tenul curat?

5 răspunsuri:
| domidoc a răspuns:

Spala-te des pe fata[azi sunt in zi proasta, ca ploua].

| Vyio a răspuns:

Folosind un gel de curatare de 2 ori pe zi, o crema hidratanta usoara, suplimente alimentare sub forma de pastile (de ex. Perfectil), cat mai multe fructe si legume si multa, multa apa.
Si nu in ultimul rand, 8 ore de somn.

| domidoc a răspuns:

@Vyiobig grina. Apa pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu cred ca un ten curat trebuie angrijit s spalat tot timpuhappys eu cred ca zeama de lamaie este ff buna pentru spalarea fetei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mey fata "presupun" te speli cu apa si cu sapun special ai auzit de sapun cu zinc? ai sa vezi ca o sa ai o fata fina si curata! bafta!