| stefanyparis a întrebat:

Cum sa fac ca parul meu sa aiba mereu volum si sa nu se strice de-a lungul unei zile...mentionez ca am incercat povestile cu sampon pentru volum, sa ma usuc cu capul in jos..etc.

ceva de genu '

http://www.google.com/......tp?/imgres

stiu ca ea e si aranjata dar cunosc persoane care au un par asa natural. cum sa-l am si eu?
dau funda******

Răspuns Câştigător
| SORi16 a răspuns:

Pui bigudiuri in cap, le dai jos si aranjezi parul cum vrei

2 răspunsuri:
| cristinatanasa99 a răspuns:

Pai, poti incerca sa ti-l usuci cu o perie speciala, dupa baie.Eu asa fac de ceva timp happy

| FreakyChucky a răspuns:

Il tapezi si dai pe el cu fixativ [sau un spray de la Nivea care si eu il folosesc si e foarte bun Nivea Volume Sensation]