| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Cum sa fac sa am propriul meu stil? De viata, atitudine, vestimentar.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Simplu!
Nu imita, nu copia pe altii! Doar invata de la ei, ce e bine.
Fii tu insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu trebui decat sa fi naturala...imbraca-te asa cum simti, indiferent de moda, iar despre atitudine ce sa mai zic... daca esti timida fi mai intrazneata... daca esti tacuta, fi mai vorbareata...oricum...trebuie sa ai un comportament placut...SUCCES!winking

| selef a răspuns:

Daca intrebi pe alti nu poti fi original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te, machiaza-te, fa combinatii cum iti trec prin cap, nu tine cont de parerea nimanui, iti vor accepta stilul cei din jur si vei fi unica, dar ai de lucru.

| Liana [] a răspuns:

Multe dintre hainele care ne plac cu adevarat sunt privite cu scepticism si asta ne poate face sa renuntam la ele pentru a ne integra mai usor, pentru a obtine aprobarea tacuta de care avem nevoie. Daca iti place cu adevarat acel lucru, poate chiar tu poti sa-l aduci din nou la moda!

| yadora a răspuns:

Fiecere are stilul lui, in schimb vezi ce tip de vestimentatie ti se potriveste..., apoi un machiaj. apoi o tunsoare care sa te caracterizeze si in ultima faza atitudinea ta originala da da un luk pe cinste a ceea ce porti...VEI FI COOLLLLL...