| stefaniaexo a întrebat:

Cum sa fac sa arat mai bine decât arat acum?(accesori,haine, pantofi,...)orice sfat e bine venit!✌

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa treci prin toate schimbarile astfel incat sa iti placa cum arati dezbracat (sa mananci sanatos, sa iti ingrijesti pielea si parul cu produse de calitate si potrivite pentru tine, sa faci sport). Apoi iti faci o tunosare smechera care sa te avantajeze dar nu ceva drastic pentru ca simplitatea castiga intotdeauna. iar accesoriile hainele pantofii ti le pui astfel incat sa se asorteze si sa stea bine pe tine. Important este sa iti placa tie cand te vezi in oglinzi. Ce nu iti place la tine incearca sa tratezi nu sa acoperi. Si sa stii ca o mare parte din frumusete vine din interior deci atata timp cat vei fi fericita si cu zambetul pe buze deja nu poti fi urata.

| Cristinaaa57 a răspuns:

De unde vrem sa stim noi daca nu stim cum arati?