| ana_7801 a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasaca parul cat mai repede?big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin.

| Arianna$ a răspuns:

Exista anumite solutii pentr cresterea parului. Poti sa iti cumperi din magazinele profesionale.Am incercat.Est destul de bun. Dar nu uita! Inainte sa-l folosesti, sa citeste instructiuniile.

| fridda a răspuns:

Deppinde de ce zona ai invedere big grin

Maninca vitamine draga.Succese...

| Fredie a răspuns:

Hm. tuff question. Mie imi creste al naibii de repede parul, mereu m-am intrebat de ce oare? happy Singurul raspuns plauzibil gasit, ar fi ca mananc foarte multe branzeturi, lactate in general, ce contin calciu. In general cred ca o alimentatie bogata in vitamine este recomandata tuturor, in special adolescentilor. Pa, pa.

| Im.GIulee a răspuns:

Uneori depinde si de tipul de par si de apa... Daca aici la campie apa e mai murdara normal ca parul nu va arata la fel de bine si nu va reactiona cel mai bine... thinking

| Malvina24 a răspuns:

Uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, a genelor si a sprancenelor. il gasesti in farmacii sub forma de... ulei tongue

insa nu te astepta sa creasca parul 50 cm pe luna, accelereaza doar "metabolismul natural al parului"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu ...astepti