| Krystinutza23 a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca unghiile >rapid?:
Acum am unghiile foarte mici.
Va roog niste solutii:*
FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Exista niste lacuri de unghii speciale care imbunatatesc cresterea si dezvoltarea unghiilor. Iesi afara la soare, pentru. ca ajuta foarte mult. Nu le roade, nu le sacai, spala-le cateodata cu apa calduta si sapun lichidhappy
Cam atat. Succes si unghii cat mai frumoase!

3 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

ASTEPTI! si apropo nu te mai gandi la ele ca o sa ti se para timpul indelungat.

| Gesara a răspuns:

Pai cand unghiile cresc consuma calciul din organism, asa ca solutia la problema ta este ca consumi mai mult calciu. Dar nu garantez ca va merge

| andreeaema96 a răspuns:

O data pe saptamana le inmoi in ulei de masline USOR incalzit si le tii 10 minute apoi le lasi inca 10 minute le speli cu sapun si dai cu o crema oarecare. mult succes!