| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa imi pastrez tenul curat, adica sa fie exact ca atunci dupa baie?

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Foloseste apa termala pentru fata, gasesti in farmacii.

3 răspunsuri:
| mdia13 a răspuns:

Trebuie sa te demachiezi in fiecare dimineata si seara (chiar daca esti machiata sau nu) si sa iti exfoliezi tenul de 2-3 ori pe saptamana (mai ales vara)

Eu folosesc un exfoliator din miere si ulei de masline (6 linguri de ulei de masline si 3 de miere, dar depinde cum e si mierea) e bun atat pentru corp cat si pentru fata.

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat)))))))