| Aly_6411 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai am parul ars? Adica cum sa fac sa imi fac parul straalucitor, fin, sa luceasca si sa nu imi mai fie umflat... Dar nu cu placa ca din cauza asta am parul ars.MULTUMESC.Funda.Promit...

Răspuns Câştigător
| kathgilbert a răspuns:

Taie-ti varfurile si nu mai folosi placa, macar pentru o vreme. Incearca sa te feresti te ea.
Cumpara-ti produse pentru repararea parului(sampoane, balsamuri, tratamente) si fa-ti o masca. Gasesti pe Google destule retete daca scrii 'masti regeneratoare pentru par'. Am auzit ca cele de la Kallos sunt bune, insa nu le-am incercat. Ai putea sa te informezi.

3 răspunsuri:
| myssu a răspuns:

...hmm

| BlaBlaa a răspuns:

Mai intai, ia-ti varfurile (eu asa am facut, singura si sunt multumita). apoi foloseste placa rar sau niciodata. nu schimba samponul.
ai putina rabdare si o sa vezi imbunatatiri happy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Adica tu vrei sa ai parul fin si stralucitor fara sa fie umflat? adica vrei sa pari cu o catea cu parul asa lins?laughing) doamne.fai ceva sai dai putin volum femeie.tongue