| 10011993 a întrebat:

Cum sa-i spun tipei de la salon sa ma tunda ca sa iasa asa? http://2.bp.blogspot.com/......ndinte.jpg

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Ideal ar fi sa ii arati direct poza, dar daca nu ai cum, ai putea sa ii zici sa te tunda drept pana la nivelul umerilor, dar sa il fileze la varfuri, si sa iti faca breton drept, dat intr-o parte. Oricum e o tunsoare usoara, secretul sta in coafare. Am vazut si eu poza mai demult si mi-a placut f tarewinking.

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu zic sa scoti poza la imprimanta si gata big grin

| ahlrh a răspuns:

Te duci cu poza la coafor.

| Sweet00gum a răspuns:

Bob lung

| lylo a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa iti bagi poza pe tel sau pe aparat sa. i arati aleia! :X

| Naughty a răspuns:

De ce nu printezi poza?