| TheGrooveStreet a întrebat:

Cum sa ii spun la frizer sa ma tunda asa :http://2.bp.blogspot.com/_oSjNcL_e-jA/S-gwi0QUrsI/AAAAAA AABKw/wR3wj3y8Sb4/s1600/IMG_3484.JPG?

Va rog fara poze si prostii de genu ca doar nu ma duc la frizer si imi lipesc poza pe spate sa ma tunda asa.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Nu stiu cum ai pus tu link-ul dar nu se vede nici o poza cand dai click pe el. Oricum daca ai o poza poti sa o pui pe telefon si sa i-o arati stilistului sau daca nu ai un telefon cu ecran mare ca sa se vada poza bine atunci mergi si scoate poza la imprimanta si arata-i-o stilistului. Si chiar daca nu iti vine sa crezi cel mai bine e "sa iti lipesti poza pe spate" pentru ca stilistul sa faca o treaba buna si sa iti iasa frizura asa cum iti doresti.

| InvalidShark09 a răspuns:

Ai scris gresit link-ul, de asta nu te pot ajuta nici eu si nici altcineva.