| adribucuresti a întrebat:

Cum sa ii spun mamei sa imi cumpere un epilator?! ..chiar nu stiu cum sa-i zic
adica mi`e oarecum ..nu stiu

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu are de ce, de ea trebuie sa fii cel mai apropiat/a. Ii spui direct.

| Amyyyyyyy a răspuns:

Aooff! x_X. Uite Adri spune-i direct mami am si eu nevoie de un epilator. Vorbeste cu ea e cel mai simplu. Pune problema altfel poate ca o sa ma injuri dar gandeste-te ca poate mama ta nu era in tara sa zicem.da? Si trebuia sa ii spui tatalui tau cum ar fi fost ha? Tiar fi fost de 100 de ori mai greu asa ca bucura-te ca tu o ai pe mami tau langa tine si poti sa vorbesti cu ea pentru ca e mami si sigura te va intelege doar si ea e femeie si daca stai bine sa te gandesti si ea se depileaza si ea..etc.Bafta!

| nicolici a răspuns:

Cand imi eii si mie un epilatorbatting eyelashes?laughing

| nicolici a răspuns:

Iei*

| papusica987 a răspuns:

Dar nu inteleg de ce nu-i spui...parca ai pune-o sa-ti cumpere un pachetel de durexraised eyebrows...ii spui mami vreau un epilator ca am ditamai parul pe picioarewaiting

| Emilian601 a răspuns:

Dar poti sa strangi bani incetul cu incetul, nu trebuie neaparat ca ea sa stie...

| BCoMichael a răspuns:

Tocmai de mama ta ti-e rusine?
NU! Ei ar trebui sa-i spui tot ce te ingrijoreaza sau chestiile intimewinking
Despre epilator, poti sa ii zici direct si fara probleme. Nu e o chestie foarte grava laughing
Bafta!

| AlyBaHh a răspuns:

Daca nu esti asa de apropiata de mama ta poti sa incepi cam asa: uite mami toate fetele de la mine din clasa se epileaza si ma gandeam daca mi-ai putea lua si mie un epilator.sau poti sa.i cer ceva bani...sau strangi si iti iei un big...nush daca esti fata sau baiat asa ca am scris cum i.as fi spus eu mamei mele. sper ca ti-a fost de ajutor rasp meu. funda?

| Carinnaadelina a răspuns:

Pai asa bine pur si simplu ii spui ca ai nevoie v-a intelege sper ca te-am ajutat, mult curaj ca nu iti cade lumea in cap ^_^!winking