| madutzik11 a întrebat:

Cum sa ii spun prietenei mele ca nu ii sta bine cum isi aranjeaza parul, fara sa o supar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca isi face bucle zii cu gingasie ca iti place la nebunie cum ii sta cu parul drept (opusul) si ea probabil te va asculta pentru ca probabil parerea ta conteaza cel mai tare! Sau daca isi indreapta parul spune-i iarasi opusul- ca adori cum ii sta cu bucle si ca e foarte draguta ca o avantajeaza etc. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic happy succes man

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wait... tu esti fata sau baiat? O.o si vorbesti de amica sau iubita ta? Wtf ce naiba....confused O.o rolling on the floor

| madutzik11 explică (pentru anonim_4396):

laughing da, sunt fata. Era vorba de amica mea, de prietena mea cea mai buna. nu stiu cum sa ii spun ca nu isi aranjeaza bine parul. Se supara cam repede, asta e problema ei. oricum, m-ati amuzat laughing toti ati crezut ca sunt baiat si vorbesc de iubita mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol rolling on the floor haha sorry atunci happy sper ca te-am ajutat oricum

| madutzik11 explică (pentru anonim_4396):

Nu e nimic happy oricum, raspunsul castigator al tau e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh merci! happy :* succese

| CristinaSNC a răspuns:

Misiune imposibila laughing laughing

| Cσcσ a răspuns:

Propune-i o coafura noua. Si apoi, de ce sa se supere? Este spre binele ei. Spune-i ca nu o avantajeaza felul in care isi aranjeaza ea parul de obicei, iar atunci vii tu cu ideea. happy
Succes!

| Marianneftw a răspuns:

Daca te iubeste nu ar trebui sa se supere, mai ales ca esti sincer. Ii poti spune asa mai subtil, ca sa isi dea ea singura seama.

| NadeshikoYuki a răspuns:

Incearca sa ii spui sa incerce ceva nou, o alta coafura ca ai vrea sa o vezi cu parul aranjat sau tuns in diferite feluri si du-te cu ea la un coafor si alege ceva ce ti-ar placea si care ar prindeo si pe ea