| Sayiumi a întrebat:

Cum sa îmi crească părul mai rapid?
Aș vrea 4 cm pe lună sau 3 : ((

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu crește cu viteza cu care vrei tu, nu poți să îl obligi să crească mai repede.

| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibila o asemenea crestere.

Parul creste hormonal, fiind direct influentat de mancarea sanatoasa pe care o inghiti zilnic si care se transforma in hormoni.
Parul creste intre 1 si in cazuri exceptional 1.5 cm pe luna.
Din pacate, nu exista metode, creme, uleiuri sau tratamente care sa influenteze cresterea parului, asa cum iti doresti tu.

| PainTech a răspuns:

Tu esti ala care a pus ieri intrebare cu "muzici de cresterea parului"? xD

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, părul nu crește cât vrei tu.