| ckoky a întrebat:

Cum sa imi decorez singura camera fara chesti speciale

5 răspunsuri:
| Daniel31 a răspuns:

Incearca cu cateva postere, tablouri etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decor inseamna ceva chestii mai speciale...Dar daca te referi la cloarea camerei, trebuie sa fie cat mai deschisa si linistitoare si sa te caracterizeze pe tine. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking...Succes!winking

| Delinyka a răspuns:

Pai poti incepe prin schimbari mici, poti schimba locul anumitor lucri si sa le pun in alta parte ( de ex : locul fardurilor, cartile, bibelouri ), poti schimba locul covorului; Cam astea ar putea fi schimbarile mici, dar radicale. Sper ca te-am putut ajuta / Pupiki

| FucktheSystem a răspuns:

Eu mereu îmi schimb prin cameră când mă plictisesc, mai fac o „operă" de o lipes pe perete, mai scriu ceva pe perete(deși după ajung peste câteva săptămâni să spăl pereții ), mai pun una alata în părți diferite.
Găsesc eu ceva de făcut că nu duc lipsă de imaginație.

| ElmoIsiIubestePestisorul a răspuns:

Poti sa cauti DIY-uri pe net, MacBarbie07 are niste idei interesante. Poti pune niste perne decorative dragute pe pat, o patura colorata si niste perne mai mari pe care dormi. Pernele decorative sunt ieftine si le poti face chiar tu. Poti pune o instalatie alba la capatul patului. Poti face un colaj cu poze din reviste pe usa, sunt o multime de optiuni, iti trebuie doar imaginatie.