| Catrinn a răspuns:

Pai ar trebui sa-i tai! Uita-te peste acest tutorial cred ca-ti va prinde bine!
http://www.youtube.com/watch?v=Vtv-ZurGWAU&feature=related
SUCCES!

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Vazusem fix asa in Terranova toamna trecuta. Cine stie. poate aduc iar anul asta. Sa ii tai tu acasa nu-ti recomand. In primul rand ma indoiesc ca vei putea sa ii tai drept, sa fie toate taieturile la fel si in al doilea rand ce te faci daca se apuca sa fuga firele si se destrama colantii? laughing
Asteapta sa vezi daca vei gasi in magazine. Daca nu, mai bine ia-ti niste blugi rupti si gata.

| delia_6094 a răspuns:

Tiiei sau cumparai asa

| Carla12 a răspuns:

Cu lama sau cu cateru`happy

| diana_8094 a răspuns:

Simplu... baga foarfeca in ei laughing)