| antohianda a întrebat:

Cum sa imi fac parul de Craciun? De craciun, cu ce sa ma imbrac, si de Craciun ce accesorii sa port?

Răspuns Câştigător
| cosmina422 a răspuns:

Iti poti face parul creponat.te poti imbraca intr-un costum de mos craciunita.niste accesorii rosii! cred ca ti-am fost de folos funda?

11 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Depinde unde mergi! Poti alege o rochie daca mergi la restaurant (http://www.rochiirochitesifustite.ro/rochiideseara) O coafura lejera, eleganta, bijuterii fine :). Poti sa te imbraci in Craciunita dupa ce ajungi acasa cu iubitul tau;)

| antohianda explică (pentru glamqueen):

Ma amuzi! Nu am iubit, dar in schimb am 11 ani!

| glamqueen a răspuns (pentru antohianda):

Eee n-ai precizat, iar in poza arati mai matura (asta in cazul in care esti tu) happy La 11 ani - naturaletea primeaza, inca nu e momentul sa.ti faci probleme de genul asta... Craciun fericit!

| antohianda explică (pentru glamqueen):

Nu sunt eu, e Miley Cyrus!

| blondutzata a răspuns:

O rochita eleganta cu un bolerou mai grosut niste cercei eleganti un lantisor eleganti o cordeluta la fel ca rochia si parut intis cu niste sclipitor de par machiaj deschis alb cu negru si buzele crem roz sper ca am fost de folos funda va rog

| unknownn a răspuns:

Te imbraci in craciunitabig grin

| BoAfan a răspuns:

Iti poti face parul asa http://www.girlsgocrazy.info/wp-content/uploads/2010/04/30.jpg
te poti imbraca intr-un costum rosu si accesorii rosii:D

| ReyIzInsane a răspuns:

Nu te imbraci deloc.

| Laurik800 a răspuns:

In craciunita,cu cercei nu prea lunfgi albi, rosii sau verzi, si in ceva mai simplu, in nici un caz cercei lungi bratari multe ...machiata.nu,e foarte frumos stilul craciunitei simple
P.S. trebuie sa-i alegi 2 culori :rosu+alb, rosu+verde! Succes