| ριтʏcнα a întrebat:

Cum sa imi fac parul intr-o parte cum are solange? video.nu am nevoie de video cu alte coafuri.

8 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Du-te la salon!

| adapurple a răspuns:

Pur si simplu, ca solange

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si acum, noi ar trebui sa ghicim cine-i Solange asta si cum ii sta parul?
Tu esti blonda cumva? Ca dupa cum ai pus intrebarea, asa as zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa imi fac ca eaaaaa!

| ?! a răspuns:

Http://4.bp.blogspot.com/......herlyn.jpg pentru cei care nu stiu cine e Solange :).

| ilovemusic a răspuns:

Si eu ador coafura ei:X.

| love44katyp a răspuns:

Cu o placa pentru breton, droit pentru onduleuri poti face minuni...

| Crs a răspuns:

Zici ca e o pupaza...
fetelor inteleg ca va plac anumite actrite cum joaca si telenovela respectiva dar de ce trebuie sa le copiati si stilul lor foarte oribil?