| Cookieahjkekdn a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul dar sa nu fie foarte greu. Il am mediu in scari cu breton pe'o parte; de obicei il port desprins

>big grin

3 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Eu cred ca te-ar avantaja:1.Parul prins in coada (dar bretonul sa nu il prinzi), 2.Iei o suvita mai groasa din partea pe care nu ai breton si o impletesti apoi o prinzi la spate cu o agrafa/clama discreta(mica, fina), 3.Il poti lasa desprins si partea fara breton sa o prinzi cu ceva agrafe in spate. Sper ca te-am ajutat!
Un sfat:dupa aceste 3 modele tu poti face unele originale, moderne si sofisticate care sa fie exact pe gustul tau! SUCCES!

| Christinne8 a răspuns:

Http://elady.ro/......11_400.jpg

in coada il mai poti prinde. [cu cleste de asemenea]

| flavia19 a răspuns:

Il poti implti spic la spate sau sa iti prinzi parul intr-o coada la baza gatului pe partea cu bretonul si sa o lasi asa, ori impletita in 2. coada de peste, uite asa http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko succes!:*