| ConstiintaTa a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul la scoalathinking Mentionez ca sunt in clasa. a 8-a si am parul saten deschis, cu 3-5 cm mai sus de buric deci destul de lung, care este putin ondulat si fara bretonhappy. Multumesc anticipat:*! Dau si fundachatterbox ca vad ca asta se cauta pe TPU acum...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Iσαηα a răspuns:

Sincera nu-mi trebuie o funda. aici pe TPU cam asta se intampla. Tpata lumea daraspunsuri doar pentru o funda. Eu sincera nu vreau.
Vreau sa ajut. sa dau idei. Multi zic dupa raspuns ''Fundita :d''...
Eu acelor persoane nu le dau. Dau doar celor care merita si care chiar s-au stradutit. nu care dau copy past.
K! Sa revenim la subiect: Poti sa-ti faci o coada impletita intr-o parte. Par prin normal. Par facut cu placa, Undulat mult... prins in coada de cal. etc.:*!

| Liuuu a răspuns:

Lasati-l rebel sau intr-o parte prins. Sau o codita si cateva fire rebele. Incearca sa iti lasi bretonul la iveala si apoi pune-ti o bentita peste el, ori sub'ire ori groasa ori de panza sau o esarfa prinsa dupa breton happy cam atat pot sa iti zic...

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Poi si eu am 12 ani si sunt clasa a 6-a.nu stiu cum sa-mi mai prind parul dar de obicei il prind cu un clestisor sus ca sa nu-mi vina in ochi, in coada, il impletesc sau il sucesc de cateva ori si il prind cu o clama mai mare iar restul il dau peste clama (mai ales ca ai zis ca il ai lung).Si eu as vrea ceva nou dar nu prea stiu ce sa-mi mai fac.

| zavoeanumariaiulia a răspuns:

Incearca intr-o parte dar mai bine ca look-ul tau sa fie si cum ti se potriveste