| iuby a întrebat:

Cum sa imi prind parul sa imi stea bine? am parul lung si breton drept, mereu mi-l intind u placa! dau funditawinking

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Parerea mea este ca parul prins nu inseamna freza si nu poate sa stea niciodata la fel de bine ca o freza frumoasa. Mai bine il lasi desfacut dar incerci o schimbare de look. Cauta pe net niste poze cu o cantareata/actrita pe care o vezi la TV si careia ii admiri freza si incearca sa mergi cu poza la coafor. Nu poate sa strice, nu?
Succeswinking