| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi schimb parola la stardoll? plzz ziceti-mi

4 răspunsuri:
| alecssandra a răspuns:

E imposibil ca in casuta de logare sa nu scrie mai jos ceva de genu,, forgott your password,,. Fi mai atenta.

| aldeaadinamaria a răspuns:

Dai my account settings change passowrld si de ex
vrei parola chocho scrii acolo la new passworld chocho si parolla care ai avut-o de ex anamaria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe prima pagina, cand te loghezi sub casuta unde scrii numele scrie"forgott password"...

| XxXL33TXxX a răspuns:

Te loghezi dai la contul meu dupa la setari si acolo unde scrie sa salvezi sa scrii parola in stanga scrie cu roz Schimba parola. Funda te rog!