| IsabelaIssa a întrebat:

Cum sa iti faci parul ca in poza de aici? Exista vreun aparat special? Daca da, care? Ma intereseaza cu ce se face, nu sa ma duc la salon.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Il pui pe moate!

| IsabelaIssa explică (pentru K0sti):

Nu iasa la fel. La salon se poate face dar nu stiu cu ce aparat. Asta vreau sa aflu.

| K0sti a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Sun moate si moate, unele mai mici, unele mai mari, de la dimensiunea unui creion pana la un diametru de 2-3 cm!

| IsabelaIssa explică (pentru K0sti):

Mai, totusi, nu cred ca iasa asa cum vreau eu, si oare la salon moate iti pune? laughing Trebuie sa existe un aparat.

| K0sti a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Moateeeeee!

| IsabelaIssa explică (pentru K0sti):

Vino mai si pune-mi tu! Ca eu nu imi pun! tongue laughing

| K0sti a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu ma tenta! happy

| IsabelaIssa explică (pentru K0sti):

laughing

| K0sti a răspuns (pentru IsabelaIssa):

happy

26 răspunsuri:
| IsabelaIssa explică (pentru caramela):

:D Merci, am gasit unul si mai tare: cu surubelnita :)) si iasa exact asa cum vreau eu. Acum cine se sacrifica sa mi-l faca!?;))
https://www.youtube.com/watch?v=4BTZ80oh9WQ

| IsabelaIssa explică (pentru SasNetRomania):

Uite, eu pot sa iti dau exemplul asta: http://olx.ro/oferta/babyliss-miracurl-pro-ID1NHtZ.html, care e mult mai performant decat ce mi-ai aratat tu, dar la rezultatul din poza nu ajunge nici unul.

| SasNetRomania a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Si eu am dat un exemplu asta nu inseamna ca e si bun.
nu te contrazic ca nu stiu, asa o fi.
Insa pozele sunt manarite rau, asta nu inseamna ca asa e in realitate.

| IsabelaIssa explică (pentru SasNetRomania):

Nu, ca am mai vazut stilul asta la o fata ce a venit intr-o emisiune la "Draga mea prietena" si tot asa era, stil african ♥ Si eu am fost la salon sa ma faca asa permanent, si mi-au zis ca nu au cum. sad Ideea e ca mi-au zis oarecum cu ce se face asa la salon, doar ca nu rezista mult, dar am uitat si de asta intreb aici, poate stie cineva big grin

| SasNetRomania a răspuns (pentru IsabelaIssa):

...daca aflii lasa-mi si mie un mesaj pe privat. :*

| IsabelaIssa explică (pentru SasNetRomania):

Ok :*

| SasNetRomania a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Mersi, vin eu daca esti din bv. MOCA laughing

| IsabelaIssa explică (pentru SasNetRomania):

Eu m-am facut deja, uite cum a iesit ♥ https://www.facebook.com/....../photo.php

| SasNetRomania a răspuns (pentru IsabelaIssa):

A iesit bine, ma bucur ca ai rezolvat.
ps: tot mica pari laughing

| IsabelaIssa explică (pentru SasNetRomania):

laughing Cat de mica?

| SasNetRomania a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Lasa...daca insisti iti zic pe privat nu aici tongue

| IsabelaIssa explică (pentru SasNetRomania):

laughing Zii unde vrei. Dar esti fata sau baiat?

| DşoaraRoşcată a răspuns:

Deci. Pe moate. Rupi o bucata de hartie igienica. O rolezi. Si apoi iti rotesti parul pe mot. Eu am stat 2 zile aproape cu ele in cap. Dupa ce mi-am facut baie la cap. Si l-am uscat si mi-a iesit ca in imagine laughing)