| tina19 a întrebat:

Cum sa ma imbrac astaseara? Precizez ca merg la restaurant cu iubitul meu?

Răspuns Câştigător
| mirunix a răspuns:

Daca e un restaurant select, poate o rochita, insa eu nu mi-as lua niciodata rochie eleganta cand ies in oras, asa ca as opta pentru niste blugi, balerini (sau niste balerini cu o mica platforma-nu stiu exact cum se cheama) si un maieu+bolero sau o bluza draguta care sa se asorteze cu papucii. happy

7 răspunsuri:
| roxana94 a răspuns:

O rochita, o pereche de pantofi cu toc, si un poseta-plic. Acuma depinde si de cat de elegant este restaurantul

| ioanaioana a răspuns:

Pai poti cu niste colanti negri si niste tocuri, cu o bluza sau tricou mai lung un pic si o jacheta de piele(daca ai)

| buburuza2 a răspuns:

Eu as adopta o rochita mai speciala, care considerii tu ca ti se potrveste pentru aceea searrra :X si niste pantofii asortati happy si sa nu uitam! daca o sa iti fie frig ia un bolerou de aceiasi culoare cu rochita sau unu[negruu, alb], sper sa iti fie de folos happy blushing|| mult noroc la intalnirre >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| tina19 explică:

Precizez ca am in garderoba aproape orice si ca am 165 cm inaltime si 55 kg