| Biby a întrebat:

Cum sa ma imbrac cand merg la tara?

Răspuns Câştigător
| 009 a răspuns:

Tricou si pantaloni scurti, sau o fusta, topuri, rochite lejere, sandale, slapi, parul prins intr-o coada sau in doua, impletit sau facut coc...vezi tuhappy

5 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Lejer, comod, de ex : un tricou, o pereche de jeansi/pantaloni 3/4, tenesi sau o rochita din panza si o pereche de opincute. Nu poti merge la tara pe tocuri, cu fusta de 3 cm si un top care sa te sufoce, atat din motivul comoditatii, cat si din motivul penibilitatii.
Presupun ca te duci la tara ca sa te relaxezi, nu ca sa faci parada modei happy.
Succes, pa-pa!

| patty32 a răspuns:

Pai, incearca sa fii frumoasa chiar si cand mergi la tara.batting eyelashes
O pereche de pantaloni scurtsi/futsitsa+ un tricou/maieu colorat + ceva cu talpa joasa de preferat big grin
Sau poti luat o rochita lejera happy
Parul il poti lasa pe spate, prin intr-o coada sau coc, oricum, cat mai natural happy
o pereche de ochelari de soare.si gataa!love struck

| carminaburana43 a răspuns:

Blugi lungi si scurti; tricouri, adidasi dar si sandale si daca exista apa atunci costum de baie, palarie impotriva arsitei, dar si un pulovar ca vezi nu sti cind vine o furtuna si trenimg neaparat.Toate cele de mai sus sunt necesare. Daca vrei sa mergi si la biserica duminica atunci fusta si bluza sau un compleu.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cat mai lejer, niste pantaloni scurti si un tricou largut happy

| Naspa6969 a răspuns:

Pai. Depinde de vreme daca este cald o fustita si un maieu si niste slapi daca este mai intuneric niste blugi lungi un tricou si un pulovar asta este tot.Stiu eu nu am primit fundita rolling on the floor