| Zuzazozo a întrebat:

Cum sa ma imbrac la bal de sfarsit de clasa a 8 a?:-D Mentionez ca nu vreau sa port rochie.

Ofer fundita.:-x

Răspuns Câştigător
| HoneyCocaine a răspuns:

Nici eu nu mi-am luat rochie^^
blugi simpli, fara rupturi, zgarieturi etc. cu un maieu simplu, un sacou cu maneci scurte si niste pantofi. tananana + smokey eyes smug mai frumos decat rochie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu este nevoie de haine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimca54 a răspuns:

Poti s ate imbrati intr-o fustita si un maiou super dragut

Sau o fustita draguta/pantaloni draguti si o bluzita simpla si superba...

Funda love struck

| SG_ChrySsu_1998 a răspuns:

Pantaloni negrii...o camasuta alba si pe deasupra o vestuta din asta la moda neagra:d sper ca te-am ajutat!tonguebig grin