| Anonimus61626 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la festivitatea de incepere a clasei a 8? Sunt baiat

4 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Mai bine mai simplu decat prea sofisticat. Usor elegant, dar ai grija sa nu fii prea elegant pentru ca nu e cine stie ce eveniment.

| Anonimus61626 explică:

Blugi, o camasa niste adidasi? E ok?

| justanotheruser99 a răspuns:

Vesnicii pantaloni negri si camasa alba+ pantofi/mocasini sau ma rog, ceva in acelasi stil, in orice caz nu tenisi sau adidasi. happy

| KateBubble a răspuns:

O cămașă albă sau albastră deschis, niște blugi și pantofi de piele întoarsă.