| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la o petrecere de craciun ca in ani 70?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Uite aici
http://www.youtube.com/watch?v=IHWeuQyFouo

| adeana a răspuns:

Cu haine cu imprimeuri geometrice, in culori tari:
http://www.dees-fancydress.co.uk/catalog/party-blonde-pe-1001.html
Inspiratie: filme cu Farrah Fawcett (Charlie's Angels) sau John Travolta (Saturday Night Fever) + alte filme ale perioadei.

| MM a răspuns:

Uita-te la videoclipul piesei Despre Tine al celor de la O-zonewinking

| motzata a răspuns:

Cauta poze pe google di perioada aiawinking...si pe youtube videoclipuri ani 70.sigur te va ajuta mult; 9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta si tu pe youtube trupe din perioada aia si inspira-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantalon de tergal, evazat sa-ti treaca de varful pantofuluicu 5 cm.camasa stransa pe corp si geaca de scai, stransa si lucioasa.

| sisi_3548 a răspuns:

O petrecere de Craciun,love struck

In primul rand distractie placuta,
Poti purta niste pantofi inalti si niste culori brambulite poate niste colanti colorati si o fusta, ceva de genu'winking

Parerea mea,
kiss