| cristinuca05 a întrebat:

Cum sa ma imbrac pentru poza de sfarsit de clasa a opta? nu as vrea sa port rochie sau fusta totusi nu am niste picioare foarte frumoase? ce sa port? ceva mai elegant? mersi

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Ai putea sa iti cauti un corset ceva mai elegant...si o pereche de pantaloni de oricare doresti tu si se asorteaza cu corsetul (ex:pantaloni albi, blugi.etc)insa ideea la panatloni este sa fie usor mulati...si ca sa terminam tinuta mai punem cateva accesorii + o pereche de pantofiori in trend...mult mult succes! si sper sa ''iesi''.in poza cat mai fotogenica.winking

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai, ai putea purta colanti cu o fusta eleganta si o bluza spumoasa, care sa fie stramta. Poti purta orice, nu trebuie sa te intereseze cum arati.

cami
| cami a răspuns:

Pantaloni negri, camasuta alba.si-un sutien negruwinking

cami
| cami a răspuns:

Bine...@allube poate are dreptate.atunci sutienul alb happy
Sincer?! eu niciodata nu m-as imbraca cu maiou sau bluza alba si sutien negre... dar, daca ea a zis ca vrea ceva mai special [de fapt, asta am priceput eu din msj ei], am zis sa-i spun si varianta asta.

| allube a răspuns:

Hm, spate gol pentru clasa a 8-a nu mi se pare chiar potrivit.Merge un pantalon clasic drept si o bluza alba, e ok. Mie personal, chestia cu sutien negru si bluza alba mi se pare de prost gust. E o vorba care spune ca putin inseamna mult, daca intelegi ce vreau sa spun.

| sigmanet a răspuns:

Pai in ce te simti tu mai bine. O rochita lunga cu o croiala moderna... eventual si un decolteu sau un spate gol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate intr-o bluza cu maneci,, late,,. Pantalonii adica blugii sa fie spre culoarea negru si niste pantofi draguti, rosii cu fundita.