| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma indrept bine pentru a sta parul ca mai mult drept

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa traduci? cum sa ce? sa te indrepti bine? sau parul sa stea cat mai mult timp drept?, doar nu ai obosit dandu-i forma, placa, alta solutie nu este.

| angella1972 a răspuns:

Ce spui?

| ina a răspuns:

Dimineata e indicat sa te intinzi bine:devil)
P. S. Fara suparare, dar nu prea stii lb. romana

| Vizitiul a răspuns:

Ce inversiuni faci pe aicilaughing? ti-ar placea sa-mi bat si eu joc de tine cum iti bati tu joc de lb romana?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand trebuie sa ai o placa cu placile din ceramica pentru a nu ti arde parul. iar apoi alegi sectiuni ale parului pe acre le prinzi in agrafe...si pe rand iei suvite le indrepti... apoi folosesti ceara.pentru a rezista mai mult drepthappy
succeshee hee

| baby_3369 a răspuns:

Am zis cum sa ma indrept bine pentru a sta parul cat mai mult drept greseste omul si repede de colo nu sti limba romana:_jstraight facewaiting

| Puppet a răspuns:

laughing)ma amuz.se mai poate gresi cateodata...in fine... legat de intrebarea ta...cred ca o placa profesionala, cu placile din ceramica.rezolva problema...winking

| ina a răspuns:

Isus, mi-ai inseninat ziua.Pe bune.Am ras cu poftalaughing
P. S. Si a doua oara faci aceeasi greseala de exprimare. "Cum sa ma indrept bine"
Apropo, cine ne-a stupizit?

| baby_3369 a răspuns:

Ina pune tu alta intrebare daca tot comenteziwinking

| Puppet a răspuns:

Fetelorhee hee
nu va mai certatistraight face

| remus a răspuns:

Cum sa procedez corect pentru a avea parul.........nu te superi sper, toti gresim, o zi minunata iti doresc!