| diana_6879 a întrebat:

Cum sa ma ingras ff mult cat mai rapid dar va rog metode incercate de voi FUNDOAIE

Răspuns Câştigător
| CodrutM a răspuns:

Diana. Vrei sa te ingrasi? Banuiesc ca esti genul slabuta, fara piept sau posterior proeminent, picioare subtiri, talie mica. Nu?
Pai si pe carcasa ta crezi ca o sa arate bine grasimea?
Subtire si pufoasa? Poti pune niste muschi in schimb. Pentru ca acestia dau forma corpului, de aceea esti subtire, muschiul este forma feselor, coapselor etc.

Deci... mai gandeste-te si anunta-ma.

5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Mănânci de fiecare dată pe săturate, de cât mai multe ori pe zi şi cu pâine. Berea mai e un aliment care îngraşă. dar NU îl recomand deoarece nu mai scapi de burtă.
De asemenea, metodele RAPIDE de îngrăşat/slăbit nu sunt recomandate deoarece îţi pot da metabolismul peste cap.

| Sonnora a răspuns:

Dut la farmacie si cere niste vitamine puternice cum ar fi centrum si ceva d angrashat funda?:*

| Alexxxxxxx a răspuns:

Mananca shaorma in fiecare zi si carne si sa bei suc

| bybyana21 a răspuns:

Am fost subponderala ceva timp, si a stricat mult, nu aratam bine.
Ai grija totusi cu ingrasatul foarte rapid, nu e un stil de viata sanatos.
In primul rand mananca tot ce ai pofta, dar ai grija la E-uri si eventualele chimicale.
Apoi mananca mai mult, 5-6 mese pe zi, cu mai multe feluri

| iulik1994 a răspuns:

Buna diana! primul sfat al meu este sa te lasi de fumat in cazul in care faci asta.in al 2-lea rand inceacrca sa iei vitamine.sunt foarte bune...si in cazul in care se intampla sa-ti zica mami:"diana treci la masa", tu sa-i spui sa mergi, nu ca:"nu mi-e foame"laughing sa ai o zi faina. sper ca ti-am fost de ajutor:*