| MADALINAAAA a întrebat:

Cum sa ma machiez in noaptea de revelion, avand in vedere ca am tenul mai inchis, ochii verzi si sunt bruneta. Aaa si rochia este neagra.Ma gandeam la culoarea mov.As dori sfaturi cum sa asez fardul s. a. Va multumesc!

8 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

MOvuol e o idee buna dat fiind faptul ca pune in evidenta irisul verde.

daniela
| daniela a răspuns:

Combinatii de gri cu mov ti-ar pune in evidenta si culoarea ochilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea! Daca ai tenul brunet si ochii verzi ar fi perfect sa te machiezi cu doua nuante de verde! si poti folosi o nuanta mai sidefie, sa-i pui in evidenta! Fardul il aplici dupa ce te-ai demachiat! Daca vrei, poti folosi si mov inspre partea interioara(adica spre nas)o nuanta de mov, si in rest cu verde.Intra pe site-ul Femei moderne ca acolo ai lectii de machiaj in direct! Distractie placuta! La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa fi cat mai decent in limita bunului simt

| Raluuu17 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......j_de_seara

Sper sa-ti foloseascaa...:*:*:*

La fel ma fac si eu>:D

| dora122 a răspuns:

Pai! Ar merge un Mov mai stralucitor cu un gri.
Cum spunea si "daniela".