| Anisoara961 a întrebat:

Cum sa ma pensez acasa?

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

Cel mai bine ar fi ca macar prima data cand te pensezi sa mergi la un salon, sa iti faca o forma potrivita tie. Iar dupa daca nu vrei sa continui sa mergi la salon, iti iei acasa firele care cresc pe langa, si iti pastrezi astfel forma.

3 răspunsuri:
| oanaaa16 a răspuns:

Buna! Un pensat nu este scump, si ar fi cel mai indicat sa te pensezi la un salon, pentru ca cei de acolo iti potrivesc lungimea, grosimea. Nu iti recomand sa te pensezi acasa, se poate sa le strici si sa nu le mai poti repara. Iti spun din experienta, de aceea eu acum numai la salon ma pensez :*

| Laura123Laura13 a răspuns:

Nu stii?

| eeexemingur a răspuns:

Eu zic sa te duci la o persoana priceputa care sa te invete sa te pensezi in functia de forma fetei tale, altfel risti sa plangi ca ti-ai ciopartit sprancenelehee hee