| LoveToHate a întrebat:

Cum sa merg pe tocuri repede si frumos?

Răspuns Câştigător
| Econia a răspuns:

Degeaba exersezi numai in casa. Asta am facut eu si mergeam perfect pe parchet, gresie, covor, etc. Dar afara, cand am dat de pietricele sau denivelari, abia ma tineam pe picioare, si am mers pe tocurile astea ( primii pantofi) http://mymakeup-addiction.blogspot.ro/2012/08/primul-meu-haul.html... cel mai bine e sa mergi in fiecare zi cate putin si pe afara pentru a te antrena

8 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Exersează prin casă înainte de a pleca undeva.

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pe picioare draga happy!

| LoveToHate explică (pentru SupraDozaDeVise):

Daca ai chef de glume, gaseste-ti alta intrebare.

| Smile94 a răspuns:

Buna
pune-ti o carte pe cap si doua sub brat (asa vei avea o pozitie corecta ) incepe cu tocuri mai mici si pe urma tot mai adauga cm, plimbandu-te de-a lungul unei linii drepte( o desenezi tu ) in fata oglinzi
cu timpul vei avea dexteritatea sa mergi si repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Talent.

| A2895 a răspuns:

Mersul pe tocuri trebuie sa fie facut gratios, cu spatele drept si pieptul in fata, nu grabit.
Fa exercitii in casa uitandu-te in oglinda. Dupa ce reusesti sa mergi pe tocuri incet si frumos, vei reusi sa mergi si repede si frumos. ^_^

| Oly19 a răspuns:

Pune-ti o carte pe cap, stai dreapta si incepi sa exersezi si o sa observi in 3 zile ca poti merge elegant si frumos pe tocuri!
Sper ca ti-am fost de ajutor!