| Mirela0876 a întrebat:

Cum sa mi aranjez parul astfel încât sprancenele sa nu iasă în evidență

4 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Fă-ți breton.
Sau poarta l în stil emo.

| andreeabosca a răspuns:

Ar trebuie sa ti-l lasi desprins ...sau chiar sa iti faci diferite coafuri in asa fel in cat sa iti fie desprins parul, o impletitura sau ceva de genu, sper ca te ajuta raspunsul meu

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,parerea mea e ca parul ar trebui sa ti-l faci asa cum iti sta bine si am sa iti dau un sfat pentru sprancene. Daca sunt prea subtiri sau au forma ciudata sau au goluri vopseste-le! Exact aceiasi problema am avut-o acum o saptamana si cu niste scobitori si o vopsea pe care am dat maxim 5 lei am rezolvat dilema. Daca sunt prea groase le poti pensa sau taia daca nu preferi durerea. Crede-ma ca metoda cu vopsitu e chiar buna si daca nu te pricepi rogi o prietena sau poti merge la un salon. Daca vrei neaparat sa stii ce poti face cu parul e sa il lasi desprins in fata daca e lung si ai putea sa iti faci breton, un breton acopera sprancenele aproape complet (in unele cazuri) Sper ca te-am ajutat!

| vasea101 a răspuns:

Buna uitate aici cateva exemple de coafuri www.inspira-te.net/2019/02/18/coafuri-par-mediu-2019/