| alex007 a întrebat:

Cum sa-mi aranjez si eu parul mai la moda, ca m-am plictisit de coafura veche - asta fiind "creasta"...
Vreau mai multe idei daca se poate! Multumesc

Răspuns Câştigător
| printmaster a răspuns:

"Nu e importanta creasta ci ceea ce se ascunde sub ea"
superb! totusi n-ar strica sa te tunzi zero se poarta si macar daca nu o sa se vada ce e sub teasta o sa se vada teasta. daca ti-ai plati singur intretinerea te asigur ca ti-ai pune cu totul si cu totul alte intrebari. o alta sugestie ar fi sa te duci la un frizer cu diploma si stiinta de freze

2 răspunsuri:
| Adry a răspuns:

Consulta un catalog.

| anonimvirtual89 a răspuns:

Deci alex.incearca niste frizuri emo.am vazut ca mai mult asa se poarta in ultimul timp. bafta