| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Ea il are natural Asa, dar daca chiar vrea, ai nevoie de multe creioane de lemn, clipsuri mici si un foehn:
1. Pe parul umed aplica suma modelatoare.
2. Înfasoara o Suvita din par pe creion, daca il ai si lung ar trebui sa-lmacopere pe tot(pe tot creionul); si unde se termina suvita de par prinde-l cu un clips de creion;
3.Procedeaza la fel cu restul parului si apoi usuca-l cu feohn-ul;
Desfășoară parul si VOILA! Operatiunea durează 15 min. FUNDA? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Cu placa sau ondulatorul (bucle, nu se fac foarte greu). Uite aici un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU.
Ea (fata din imaginea, care ai dat-o) are foarte multi stilisti profesionisti :(.
Sau poate daca iti faci baie si iti impletesti parul, inainte sa te pui la culcare, si il lasi pana dimineata, o sa iti stea parul destul de ondulat;) (insa nu stiu cat dureaza), daca vrei te dai si cu putin fixativ
Sper ca te-am ajutat :)!

| Kiiddaa a răspuns:

Heiii smug Paii. daaka nu estii creatasmug ti--l incretesti si iti sta cret vreo 3-4 zile. si totusi daca te saturi sa tot ti-l incretesti... ti-l daii cu spumaahappy o sa aratee foarte, foarte bine:* fundiita?; o3