| AnKutZa98 a întrebat:

Cum să-mi pun o fotografie pe profil?

2 răspunsuri:
| ioana1600 a răspuns:

Pe facebook sau pe TPU? pe facebook te duci pe profilul tau si dai unde e imaginea de profil si scrie schimba fotografia sau cv de genu! Daca nu te duci la albume si dai click p poza p care o vrei! apoi jos in dreapta scrie adauga ca fotografie de profil! Pe TPU in schimb te duci la editeaza profilul si sub sex masculin sau feminin scrie selecteaza imagine profil. dai click unde scrie browse... si iti alegi poza din pc! succes:*

| Cosminutzz22 a răspuns:

Pe TPU dai la editare date de logare si dai acolo incarcare poza sau cum iti scire si nu-ti face griji da nu-ti apare peste o saptamna iti va aparea.
Bafta pa
Funda?happyva rog