| Roock a întrebat:

Cum sa nu mi se mai electrizeze parul?

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Depinde, acum iarna, la toata lumea ii se electrizeaza de la caciuli, si eu am avut aceaiasi problema, si mi-am luat o caciula din bumbac 100% si am rezolvat problema.
Ideea ar fi sa nu folosesti materiale sintetice de nici un fel, daca vrei sa scapi.
Bafta!

6 răspunsuri:
| andreetgv a răspuns:

Pai trebuie spalat si il usuci foarte putin nu de tot dupa care il piepteni bine dar nu foarte tare ca o sa se rupa si dupa aceea te usuci de sinitiv si gata

| ikram a răspuns:

Foloseste un balsam antistatic http://atshopping.ro/......search.php

| MuMoAsA_7187 a răspuns:

Cu spuma, gel sau apa

| annna a răspuns:

Foloseste un pieptene din lemn este f bun...nu ti se va mai electriza parul
daca vrei poti incerca si o masca speciala happy

| Roock explică:

Multumesc mult. V-as fi dat la toate funditawinking

| adela_5527 a răspuns:

Ultima data cand te speli dai cu un jet de apa rece...nu se mai elecrizeaza parulhappy