| perceive a întrebat:

Cum sa o conving pe mama mea sa ma lase la salon pentru. un epilat inghinal... deoarece a venit vara si se vede foarte urat la slipul de baie! acasa cu crema nu merge iar cu lama ma irit groaznic! mersi!

5 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Chiar trebuie sa stie? poti sa ii zici ca te duci pe afara, te duci repede si ai terminat discutia, pana la urma e vorba de fofolina ta, si nu mai este ca pe vremea ei cand se cautau cele mai stufoase... acum este timpul sa se caute cele frumos aranjate happy chiar chele big grin

| albinuta_2886 a răspuns:

Du-te si epileaza-te. Nu cred ca mama ta iti verifica zona inghinala. Si daca te-ar vedea iti poti spune ca te-ai ras cu lama sau ai folosit crema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la www.tpb.ro si acolo gasesti tot ce iti trebuie. Plus ca au acum niste oferte de nu mai gasesti in alta parte.

| ottovintila a răspuns:

Mergi cu tata sau treci pe la Total Pro Beauty www.tpb.ro

| zildjian a răspuns:

Pune-o sa se uite la "10 things I hate about you". Il gasesti pe www.serialetari.ro :)