| pavel17 a întrebat:

Cum sa obtin si eu medalii pe TPU?

12 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Buna. Daca vrei sa obtii medalii pe TPU, adica sa ai raspunsuri castigatoare, ar trebui sa fie de folos pentru cei care pun intrebarea, dar acum depinde si ce raspuns castigator vrea sa puna el.

| monyk a răspuns:

Buna, este vorba de fundita... o primesti in functie de raspunsul tau, daca cel care pune intrebarea este de parere ca raspunsul dat de tine la intrebarea lui e cel mai bun, atunci iti premiaza raspunsul, depinde de cat de mult i-a servit si cat de folositor e, deci daca vrei fundita atunci raspunde la intrebari, si raspunde folositor, bafta.

| JoJo a răspuns:

Daca raspunzi cat mai bine unei intrebari si utilizatorul respectiv e multumit iti va da funditahappy

| SweetCandy a răspuns:

Atunci cand ai raspunsuri castigatoarebig grin

mira
| mira a răspuns:

Straduieste-te sa dai raspunsuri bune, utile si corecte ca exprimare si ortografie.Raspunde mai ales la intrebarile din domeniile in care te pricepi.Nu ezita sa deschizi un dictionar, un album de arta, un manual pentru a te asigura ca raspunsul tau este corect.Raspunzand astfel altora, vei fi tu insuti cel imbogatit, castigat.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi corect la orice intrebare de pe TPU.

| M4RK a răspuns:

Vad ca esti vechi pe TPU si nu ai dat rasp si nici intrebari happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat raspunsuri la unii mult mai bune decat altii, si le exclud pe alea proaste. Am primit doar o medalie(fundita). Depinde si daca vor oamenii sa te recompenseze. Pentru mine personal nu conteaza cate puncte fac sau cate medalii(fundite) primesc. Mie indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să-ți iei șuturi de la una lume care se crede extrem de deșteaptă și reproduce din carte că nu este capabilă să se exprime liber, dă-i bice.
Multe întrebări inteligente, folositoare, amuzante și premiate te pricopsește cu titulatura de Expert TPU.
N-ai de cât. Eu dacă aș da timpul înapoi, nici cont nu mi-aș mai face, sincer.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ma provoci la duel si apoi cel care va sta cel mai mult in spital va castigahee hee

| psiholoaga a răspuns:

Avand in vedere unde ai pus intrebarea... Cred ca daca faci niste cursuri de modelling, ai toate sansele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei medaliile mele? laughing