| entzückendesKätzchen a întrebat:

Cum sa scap d matreata? am parul negru sh e f evidentacrying. ma spal la 2-3 zile p par cu elseve.mai nou imi sh cade parul.plz ajutor cel mai bun sfat=fundulitoaicahappy

4 răspunsuri:
| Helper004 a răspuns:

Iati un sampon anti-matreatahappy. Si eu am avut si mi.am luat un sampon anti-matreata de la Nivea si mi.a trecut intr.o saptamana.happy

| venusdoom a răspuns:

Poate e din cauza stresului :-s

| adriana996 a răspuns:

Iit recomand ceva natural, numai ca problema este urmatoarea...iti trebuie urzici culese.nu stiu daca sunt si in piata ,vezi tu! poate ai bunici la tara, acolo sunt urzici la tot pasulhee heeTe clatesti, dupa ce samponezi ca de obicei, cu ceai de urzica , apoi nu mai dai cu apa cu nimic, si il lasi sa se usuce de la sine, fara feon, doar cu prosopul( prosopul o sa se murdareasca si apoi va trebui bagat urgent la masinawinking ) .Dar nu numai ca acest ceai de urzica, cu care te clatesti, te scapa de matreata, par gras, par uscat.Ii da o nuanta, si o culoare mult mai frumoasa si mai naturala, daca te speli cu el o data pe saptamana.sau de 2 ochi chiar.

| Cr3tzulin4 a răspuns:

In primul rand nu te mai spala cu elseve pentru ca din cauza samponului cade parul[mai stiu cazuri de genu'].iar pentru matreata foloseste head&shoulders. fundita?hee hee