| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Cum sa scap de celulita de pa abdomen? Alergarile, inotul si mersul pe jos sunt bune? (pentru abdomen ma refer k asa in rest stiu si eu ca sunt bune)... si alte solutii, a incercat cineva? Electrostimurea, impachetarile, vacuum-ul (combinate cu sport si alimentatie sanatoasa evident) dau rezultate mai rapide? big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Iti trebuie si o alimentatie sanatoasa...in loc de dulciuri mai multe fructe si evita prajelile si sarea multabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Ceaiul de coada calului sau crema cellulight este 100% bunwinkingin maxim 2 luni nu se mai vad aproape deloc:X

| MissCamelia a răspuns:

Incearca pilates combinat cu niste cardio, gen tae bo.alimentatia sanatoasa e de baza, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| HelpMePlss a răspuns:

Fa sportul numit pilates, nu trebuie sa alergi si chestii din astea si e foarte eficient si din cate stiu eu acest sport a fost facut special pentru slabit, si il gasesti si pe youtubehappyiti recomand! Bafta.:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul este cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe lângă înot trebuie să eviți consumul de grăsimi, paste făinoase, fast-food-uri, dulciuri, conserve de orice fel, mezelurile grele, pâinea labă, băuturile acidulate, etc.
O completare este și electrostimularea la salon, împachetări.
Pa, pa.

| diatns a răspuns:

De celulita poti scapa doar daca faci un sport, consumi suficienta apa (cofeina ajuta si ea, dar aplicata pe pieletongue, cauta o crema care sa contina cofeina) si in special masajul, nu trebuie sa fie genul ala super dur, dar trebuie sa fie sustinut, adica ziiilllnnniiiiccc, dupa dus, cu o crema hidratanta (si cu cofeina).