| rrrrr a întrebat:

Cum sa scap de cosii de pe fata?
Ce remedi [naturalee
plss
funda +vot!:Xhappybig grin

4 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* pai lamaia pentru ca usuca cosurile, ceaiul de musecel care are efect dezinfectant, si daca ai puncte negre udati fata cu apa si ia putin malai si freacate cu el pe fata destul de mult asteapta cateva minute cu el pe fata si dupa spalate de fata si aplica o crema hidratanta sau daca nu ulei de masline sau iaurt spar ca ti-am fost de folos bafta pup:* fundita?big grin

| MiHaI a răspuns:

Fond de ten

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Spalate pe fata cu Dove si spalate cu ceai de musetel, in timp o sa-ti dispara, eu asa am facut si rezultatele sunt bune.Succes!

| dAnIeLaaaa a răspuns:

Foloseste sapun dove de castraveti atat e foarte bun.pe o colega a ajutat-o sa scape de toti cosii de pe fata.bye