| ionutzastietot a întrebat:

Cum sa slabesc mai repede? am incercat tot felul de metode dar nu merge.

8 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Uite...am avut multi prieteni care au incercat aceasta metoda si a dat rezultate impresionabilehappy este vorba de o dieta cu banane si lapte, deci un pahar de lapte si o banana dimineata la pranz si seara.stiu pare cam greu insa aceasta dieta nu are termen o poti tine cat rezisti tu insa rezultate se vad cam din primele 4 zilehappy nu uita de cei 2 litri de apa pe zi sau mai bine ceai care totodata te va ajuta si la detoxifierea organismului procesul de slabire fiind mai usorhappy incearca si putin sport 30 minute pe zi.de ex. exercitii simple pe care le poti face acasa sau incearca un abonament la sala cu un instructor care te va ajuta foarte mult cu sfaturi pentru exrecitiile pe care trebuie sa le faci pentru fiecare zona a corpului.iti doresc succes si sper ca te-am ajutat:* funditapuppy dog eyes?:*

| annna a răspuns:

Mult sport si o alimentatie sanatoasawinking...succes!happy

| babydolldeea a răspuns:

Dieta de supa si ciorba dar fara carne mmm dar nu stiu cat sa o ti cam 4-7 zile

| sonia_3318 a răspuns:

Lasa-te de fast-food happy mult noroc

| Almássy a răspuns:

Dieta japoneza de 3 zile.

| ELAndrei a răspuns:

Incearca aicihttp://www.nutritech.hardbody.ro/proteine/Produse_pt_slabit.html.poti sa mai gasesti. du-te la sala;)daca nu fa ti 2 gantere si fa acasa;)

| EMNES7Y a răspuns:

Pai in primul rand nu folosi pastile sau alte prostii! Incearca mancare naturala chiar si carne dar sa fie naturala:)uite aici ce poti manca si in ce cantitati http://www.retete-de-slabit.ro/ sper sa iti fie de folos si sper sa ajungi la greutatea dorita.succes

| deedee_8607 a răspuns:

Apucate de un sport (bascket, fotbal, volei, handball, etc.)si sa nu iei pastile ca nu's bune de nimicwinking